Escribulus to młodsze dziecko sklepu www.escribo.pl, które powstało z myślą oraz na prośbę naszych klientów oraz ich dzieci. 

Ci którzy znają nas z Escribo wiedzą, że kochamy papiernicze cuda z całego świata, cenimy dobrą jakość i wytrzymałość produktów, które oferujemy. Wszystko co znajdziecie w naszych sklepach testowaliśmy na sobie lub/i naszych własnych dzieciach, stąd kolejny krok to sklep z myślą o nich. 

Nasza oferta:

W Escribulusie znajdziecie wszystkie potrzebne artykuły do szkoły, nauki w domu i zabaw plastycznych. Produkty wybraliśmy bardzo dokładnie korzystając z wieloletniego doświadczenia, każdy produkt był przez nas przetestowany pod kątem wytrzymałości i jakości.

Wierzymy, że produkty dla dzieci nie powinny być jednorazowe, że kredki można strugać, aż będą tak krótkie, że nie damy rady ich trzymać. Piórniki powinny być lekkie i funkcjonalne, aby  nie obciążać juz i tak ciężkich dziecięcych plecaków. Artykuły plastyczne powinny cieszyć zarówno dzieci, jak i dorosłych, tak abyśmy wspólnie mogli rysować, malować i tworzyć dzieła sztuki.

Wartości w które wierzymy:

W swojej pracy i życiu kierujemy się uczciwością, zasadami fair play. Staramy się wybierać produkty lokalne lub takie, które mają minimalny wpływ na środowisko. Jednocześnie chcemy, aby pieniądze wydane u nas były dobrze spożytkowane na produkty które posłużą długo i dadzą dużo radości. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz lub zadzwoń do nas!